Esentepe Kreşi ×
© 2017 Esentepe Kreşi

ESENTEPE KOLEJI / Haberler / ALVİN VE SİNCAPLAR MÜZİKAL TİYATRO

ALVİN VE SİNCAPLAR MÜZİKAL TİYATRO


Esentepe koleji anasınıfı olarak bu hafta çocuklarımızla Esnaf ve Sanatkârlar odasında sahnelenen Alvin ve sincaplar adlı müzikal tiyatro oyununa gittik. Birkaç saatlik zaman dilimi içerisinde çocuklara farklı dünyaların kapılarını açan onların kaliteli zaman geçirmelerine olanak sağlayan Alvin ve sincaplar müzikal tiyatro çocukların birlikte gülüp eğlenmelerine sahnede oyun seyretme deneyimlerine ve bu durum onların sosyal davranışlarında olumlu katkılar sağlamıştır. Esentepe koleji anasınıfı öğretmenleri olarak bizlerde çocuklarımızı bu gösterişli tiyatroya götürerek her anlamda etkili ve eğlenceli zaman geçirmelerine sebep olmaktan gurur duyduk.

 

Kitlesel başarıyı hedefleyen Esentepe Koleji; nitelikli eğitim anlayışı ile bilim, teknoloji, yabancı dil, kültür-sanat, spor ve sosyal faaliyetler alanlarında başarılı nesiller yetiştiriyor.

2000 yıllından itibaren eğitim hizmetlerini sürdüren Esentepe Koleji, Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı, ülke değerlerine sahip, yaratıcı, üretken, dünya ile kucaklaşabilecek değerlerle bezenmiş bireyler yetiştirmek amacıyla hizmet vermeye devam etmektedir.

© 2017 Esentepe Koleji

ESENTEPE KOLEJi

Selçuk Üniversitesi Alaeddin Keykubat
Kampüsü Yanı Selçuklu/KONYA

info@esentepe.k12.tr

Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin tüm hakları saklıdır.
İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.